Špeciály

Cviklový chlieb

Cviklový chlieb - pekáreň Tatranská Lomnica
Cviklový chlieb - pekáreň Tatranská Lomnica

Krajec chleba s chrumkavou kôrkou a mäkkou striedkou je obyčajný a výnimočný zároveň. Napriek tomu sme sa rozhodli, že pripravíme pre vás aj niečo špeciálne, čo sa upieklo najprv v hlavách našich pekárov a potom sa dostalo aj na pult pekárne a cukrárne Kuszmannov bazár.

Niekedy sú naše oči odvážnejšie ako myseľ. Pri cviklovom chlebe to platí dvojnásobne. Zabudnite na nevábny cviklový šalát zo závodnej jedálne. Cvikla v našom chlebe podporuje trávenie, dodáva mu špeciálnu sladkú chuť a zaujímavú farbu. Chlieb ostáva jemný ešte niekoľko dní a nádherne vonia.

Na cviklový chlieb s rybacou nátierkou, nastrúhaným chrenom a malým rímskym šalátom prisaháme všetkými rukami a prstami v pekárni.

Pekár - Tatranská Lomnica

Ríbezľový cheesecake
s levanduľou

Ríbezľový cheesecake - Tatranská Lomnica
Ríbezľový cheesecake - Kuszmannov bazár

Opäť raz popusťte uzdu svojej fantázii, nechajte sa viesť skvelými chuťami v podaní cukrárenského tímu na čele s Majkou Kašickou a zahryznite sa do lahodného cheesecaku s ríbezľami a levanduľou.

Kyslastá chuť domácich ríbezlí a autentická vôňa levandule pochádza, tak ako veľká časť našich surovín, z farmy vo Farnej. Že ste to doma ešte neskúšali? Všetko je raz prvýkrát, aj cheesecake s ríbezľami a levanduľou napríklad.

Ríbezľový cheesecake - Tatranská Lomnica
Ríbezľový cheesecake - Kuszmannov bazár

Objednajte ešte dnes

Veľmi radi vám pripravíme chlieb, torty a zákusky na objednávku vopred.

Chlieb
Torta
Koláč

Spravte si chúťky na našom instagrame

Nik nedohliada na všetko, čo sa pohne v našej pekárni a cukrárni tak dôkladne, ako náš Executive Pastry Chef Jožko.💛 Prehľad na múkovom ihrisku má totiž nacvičený ešte z čias, kedy profesionálne hrával futbal ⚽.

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #bakery
Aj váš príbeh lásky je náš najobľubenejší! 💛

Preto sme si pripravili lahodný ríbezľový koláč P.S. Milujem ťa 💌, ktorý chutí najlepšie, keď sa o ňho podelíte so svojím milovaným/milovanou. 

Nezabudnite nás označiť, veľmi radi prezdieľame vašu oslavu lásky. 🧁

#pekarenkuszmannovbazar #kuszmannovbazar #remeselnapekaren
Sladké ide priamo od srdca do srdca! 💌 

Od dnes máme v predaji Valentínsku ponuku koláčov, čokolády, makaróniek a praliniek v predajni v Tatranskej Lomnici a v Poprade v OC Fórum 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #cukraren #sladkývalentin
Naša valentínska ponuka je pripravená 💕🤫

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnacukraren #valentinskykolac