Špeciály

Cviklový chlieb

Cviklový chlieb - pekáreň Tatranská Lomnica
Cviklový chlieb - pekáreň Tatranská Lomnica

Krajec chleba s chrumkavou kôrkou a mäkkou striedkou je obyčajný a výnimočný zároveň. Napriek tomu sme sa rozhodli, že pripravíme pre vás aj niečo špeciálne, čo sa upieklo najprv v hlavách našich pekárov a potom sa dostalo aj na pult pekárne a cukrárne Kuszmannov bazár.

Niekedy sú naše oči odvážnejšie ako myseľ. Pri cviklovom chlebe to platí dvojnásobne. Zabudnite na nevábny cviklový šalát zo závodnej jedálne. Cvikla v našom chlebe podporuje trávenie, dodáva mu špeciálnu sladkú chuť a zaujímavú farbu. Chlieb ostáva jemný ešte niekoľko dní a nádherne vonia.

Na cviklový chlieb s rybacou nátierkou, nastrúhaným chrenom a malým rímskym šalátom prisaháme všetkými rukami a prstami v pekárni.

Pekár - Tatranská Lomnica

Ríbezľový cheesecake
s levanduľou

Ríbezľový cheesecake - Tatranská Lomnica
Ríbezľový cheesecake - Kuszmannov bazár

Opäť raz popusťte uzdu svojej fantázii, nechajte sa viesť skvelými chuťami v podaní cukrárenského tímu na čele s Majkou Kašickou a zahryznite sa do lahodného cheesecaku s ríbezľami a levanduľou.

Kyslastá chuť domácich ríbezlí a autentická vôňa levandule pochádza, tak ako veľká časť našich surovín, z farmy vo Farnej. Že ste to doma ešte neskúšali? Všetko je raz prvýkrát, aj cheesecake s ríbezľami a levanduľou napríklad.

Ríbezľový cheesecake - Tatranská Lomnica
Ríbezľový cheesecake - Kuszmannov bazár

Objednajte ešte dnes

Veľmi radi vám pripravíme chlieb, torty a zákusky na objednávku vopred.

Chlieb
Torta
Koláč

Spravte si chúťky na našom instagrame

🍭Milé deti, sme na váš deň pripravení. Ku každému nákupu dostane zajtra každé dieťa jedno vynikajúce lízatko, ktoré si pre vás pripravili naše šikovné cukrárky. 

Tešíme sa na vás v Tatranskej Lomnici a v OC Forum v Poprade!💛
Dopriať si zákusok alebo kúsok torty je v Kuszmannovom bazári povinná jazda, preto nechajte kalorické tabuľky pre istotu doma 💛🧁

#remeselnacukraren #kuszmannovbazar #vysoketatry
My vieme,

cena nášho chleba je vyššia v porovnaní s chebom, ktorý kúpite v bežnom potravinovom reťazci. Existuje však niekoľko dôvodov, prečo je kváskový remeselný chlieb zvyčajne drahší v porovnaní s bežným chlebom. 

Viac sa dozviete vo videu 💛

#remeselnapekaren #kvaskovychlieb #pekaren #kuszmanovbazar
Máj je mesiac, kedy sa láska zdá byť všade okolo nás 💛 Preto sme do našej ponuky koláčov opäť zaradili obľúbený zákusok pre dvoch: P.S.: milujem ťa!

Koho by ste na zákusok pozvali? Označte v komentári! 

Dostupné v Tatranskej Lomnici aj v OC Forum Poprad.

#kuszmannovbazar
Ktorý croissant je váš najobľúbenejší? 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #poprad
🫐 Už ste ochutnali našu novú čučoriedkovú tartaletku? Čo na ňu vravíte? 

#pekarenkuszmannovbazar