Cukráreň

Zobraziť ponuku pečiva

Cukor nie je hriech

Keď je výdaj, musí byť jednoducho aj príjem. V horách to platí viacnásobne. Preto nechajte kalorické tabuľky doma a ochutnajte z našich domácich toriet a zákuskov. Pri pečení používame výhradne kvalitné živočíšne suroviny, ovocie z našej farmy vo Farnej, belgickú čokoládu a vanilkové lusky.

Cheesecaky, makrónky, pralinky a klasiky ako Opitý Izidor či punčový rez. Na cestu alebo posedenie. Cukor nie je večný, treba ho len vychodiť. Čo v Tatranskej Lomnici pod úpätím najkrajších končiarov nie je problém.

Zamatová roláda - cukráreň v Tatranskej Lomnici

Hýčkanie a opatera

Tartaletka - Kuszmannov bazár Tatranská Lomnica
Zákusky - Tatranská Lomnica

Najväčší problém s pôžitkami je, že si ich len sporadicky dovolíme. Dopriať si zákusok alebo kúsok torty je však v Kuszmannovom bazári povinná jazda. Zamatová roláda z kakaového piškótu (bezlepkového), s vanilkovým a čokoládovým maslovým krémom, obliata v krehkej čokoláde ozdobená parížskou čokoládou.

Symfónia chutí na prvý hryz. A to za pozornosť všetkých dezertných lyžičiek sveta jednoznačne stoja aj naše torty, ktoré vám s radosťou pripravíme na rodinnú oslavu, svadbu alebo len tak na chuť. Lebo na sladkú radosť je vhodný každý deň.

Makrónky - cukráreň Tatranská Lomnica

Candy bar

Oslavy, svadby, teambuildingy alebo len piatky, doplňte si podľa vlastného uváženia. Dôvod na niečo sladké pod zub sa nájde vždy. Nič nie je horšie, ako sladká bodka na záver, ktorá síce nestála veľa, ale ani za veľa nestojí.

Pri príprave mini dezertov používame rovnako kvalitné suroviny a receptúry, pri ktorých nevieme nič umelo urýchliť, ale výsledok za to rozhodne stojí. Priznania hostí k ľahkej závislosti na zákuskoch a tortách z našej pekárne a cukrárne dokumentujeme a určite sa s vami o ne podelíme.

Pečenie - Tatranská Lomnica
Pralinky - cukráreň Tatranská Lomnica

Objednajte ešte dnes

Veľmi radi vám pripravíme chlieb, torty a zákusky na objednávku vopred.

Chlieb
Torta
Koláč

Spravte si chúťky na našom instagrame

Nik nedohliada na všetko, čo sa pohne v našej pekárni a cukrárni tak dôkladne, ako náš Executive Pastry Chef Jožko.💛 Prehľad na múkovom ihrisku má totiž nacvičený ešte z čias, kedy profesionálne hrával futbal ⚽.

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #bakery
Aj váš príbeh lásky je náš najobľubenejší! 💛

Preto sme si pripravili lahodný ríbezľový koláč P.S. Milujem ťa 💌, ktorý chutí najlepšie, keď sa o ňho podelíte so svojím milovaným/milovanou. 

Nezabudnite nás označiť, veľmi radi prezdieľame vašu oslavu lásky. 🧁

#pekarenkuszmannovbazar #kuszmannovbazar #remeselnapekaren
Sladké ide priamo od srdca do srdca! 💌 

Od dnes máme v predaji Valentínsku ponuku koláčov, čokolády, makaróniek a praliniek v predajni v Tatranskej Lomnici a v Poprade v OC Fórum 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #cukraren #sladkývalentin
Naša valentínska ponuka je pripravená 💕🤫

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnacukraren #valentinskykolac