Cukráreň

Zobraziť ponuku pečiva

Cukor nie je hriech

Keď je výdaj, musí byť jednoducho aj príjem. V horách to platí viacnásobne. Preto nechajte kalorické tabuľky doma a ochutnajte z našich domácich toriet a zákuskov. Pri pečení používame výhradne kvalitné živočíšne suroviny, ovocie z našej farmy vo Farnej, belgickú čokoládu a vanilkové lusky.

Cheesecaky, makrónky, pralinky a klasiky ako Opitý Izidor či punčový rez. Na cestu alebo posedenie. Cukor nie je večný, treba ho len vychodiť. Čo v Tatranskej Lomnici pod úpätím najkrajších končiarov nie je problém.

Zamatová roláda - cukráreň v Tatranskej Lomnici

Hýčkanie a opatera

Tartaletka - Kuszmannov bazár Tatranská Lomnica
Zákusky - Tatranská Lomnica

Najväčší problém s pôžitkami je, že si ich len sporadicky dovolíme. Dopriať si zákusok alebo kúsok torty je však v Kuszmannovom bazári povinná jazda. Zamatová roláda z kakaového piškótu (bezlepkového), s vanilkovým a čokoládovým maslovým krémom, obliata v krehkej čokoláde ozdobená parížskou čokoládou.

Symfónia chutí na prvý hryz. A to za pozornosť všetkých dezertných lyžičiek sveta jednoznačne stoja aj naše torty, ktoré vám s radosťou pripravíme na rodinnú oslavu, svadbu alebo len tak na chuť. Lebo na sladkú radosť je vhodný každý deň.

Makrónky - cukráreň Tatranská Lomnica

Candy bar

Oslavy, svadby, teambuildingy alebo len piatky, doplňte si podľa vlastného uváženia. Dôvod na niečo sladké pod zub sa nájde vždy. Nič nie je horšie, ako sladká bodka na záver, ktorá síce nestála veľa, ale ani za veľa nestojí.

Pri príprave mini dezertov používame rovnako kvalitné suroviny a receptúry, pri ktorých nevieme nič umelo urýchliť, ale výsledok za to rozhodne stojí. Priznania hostí k ľahkej závislosti na zákuskoch a tortách z našej pekárne a cukrárne dokumentujeme a určite sa s vami o ne podelíme.

Pečenie - Tatranská Lomnica
Pralinky - cukráreň Tatranská Lomnica

Objednajte ešte dnes

Veľmi radi vám pripravíme chlieb, torty a zákusky na objednávku vopred.

Chlieb
Torta
Koláč

Spravte si chúťky na našom instagrame

🍭Milé deti, sme na váš deň pripravení. Ku každému nákupu dostane zajtra každé dieťa jedno vynikajúce lízatko, ktoré si pre vás pripravili naše šikovné cukrárky. 

Tešíme sa na vás v Tatranskej Lomnici a v OC Forum v Poprade!💛
Dopriať si zákusok alebo kúsok torty je v Kuszmannovom bazári povinná jazda, preto nechajte kalorické tabuľky pre istotu doma 💛🧁

#remeselnacukraren #kuszmannovbazar #vysoketatry
My vieme,

cena nášho chleba je vyššia v porovnaní s chebom, ktorý kúpite v bežnom potravinovom reťazci. Existuje však niekoľko dôvodov, prečo je kváskový remeselný chlieb zvyčajne drahší v porovnaní s bežným chlebom. 

Viac sa dozviete vo videu 💛

#remeselnapekaren #kvaskovychlieb #pekaren #kuszmanovbazar
Máj je mesiac, kedy sa láska zdá byť všade okolo nás 💛 Preto sme do našej ponuky koláčov opäť zaradili obľúbený zákusok pre dvoch: P.S.: milujem ťa!

Koho by ste na zákusok pozvali? Označte v komentári! 

Dostupné v Tatranskej Lomnici aj v OC Forum Poprad.

#kuszmannovbazar
Ktorý croissant je váš najobľúbenejší? 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #poprad
🫐 Už ste ochutnali našu novú čučoriedkovú tartaletku? Čo na ňu vravíte? 

#pekarenkuszmannovbazar