Náš tím

Pekár Jozef Brudňák - Tatranská Lomnica

Jozef Brudňák

Pekár Jozef Brudňák - Tatranská Lomnica

Nik nedohliada na všetko, čo sa pohne v našej pekárni a cukrárni tak dôkladne, ako Jožko. Prehľad na múkovom ihrisku má nacvičený ešte z čias, kedy profesionálne hrával futbal. Po skončení aktívnej športovej kariéry sa vybral zbierať skúsenosti do Veľkej Británie. Po piatich rokoch sa vrátil späť a vypracoval sa nášho Pastry Chefa v hoteli Lomnica.

Anglické pečivo sa s tým našim jednoducho nedá porovnať a jemu bez mučenia chýbalo. Jemné nuansy chutí a tajomné finesy z britskej kuchyne skombinoval so slovenskou múkou a tradičným pečením. Výsledok je viac než fantastický. Jednoducho na jeden hryz.

Boris Cirjak

Pekár Boris Cirjak - Tatranská Lomnica

Žiadny chlieb nechutí tak dobre, ako keď ho robí pekár, ktorý miluje svoje povolanie. Je to náročná práca a náš Boris je v nej viac než skvelý. Vychytať všetky muchy a nálady kvásku si vyžaduje veľa trpezlivosti a skúšania.

Skratka k tomu nevedie. Aj on zbieral skúsenosti a pozoroval ruky skúsených majstrov pekárov v zahraničí, aby sa po pár rokoch múdrejší vrátil a potešil svojimi múčnymi kúskami návštevníkov Tatier a Popradu, odkiaľ pochádza.

Pekár Boris Cirjak - Tatranská Lomnica

Voľné pracovné pozície

Nenašli sa žiadne pracovné ponuky

Spravte si chúťky na našom instagrame

Nik nedohliada na všetko, čo sa pohne v našej pekárni a cukrárni tak dôkladne, ako náš Executive Pastry Chef Jožko.💛 Prehľad na múkovom ihrisku má totiž nacvičený ešte z čias, kedy profesionálne hrával futbal ⚽.

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #bakery
Aj váš príbeh lásky je náš najobľubenejší! 💛

Preto sme si pripravili lahodný ríbezľový koláč P.S. Milujem ťa 💌, ktorý chutí najlepšie, keď sa o ňho podelíte so svojím milovaným/milovanou. 

Nezabudnite nás označiť, veľmi radi prezdieľame vašu oslavu lásky. 🧁

#pekarenkuszmannovbazar #kuszmannovbazar #remeselnapekaren
Sladké ide priamo od srdca do srdca! 💌 

Od dnes máme v predaji Valentínsku ponuku koláčov, čokolády, makaróniek a praliniek v predajni v Tatranskej Lomnici a v Poprade v OC Fórum 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #cukraren #sladkývalentin
Naša valentínska ponuka je pripravená 💕🤫

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnacukraren #valentinskykolac