Náš tím

Pekár Jozef Brudňák - Tatranská Lomnica

Jozef Brudňák

Pekár Jozef Brudňák - Tatranská Lomnica

Nik nedohliada na všetko, čo sa pohne v našej pekárni a cukrárni tak dôkladne, ako Jožko. Prehľad na múkovom ihrisku má nacvičený ešte z čias, kedy profesionálne hrával futbal. Po skončení aktívnej športovej kariéry sa vybral zbierať skúsenosti do Veľkej Británie. Po piatich rokoch sa vrátil späť a vypracoval sa nášho Pastry Chefa v hoteli Lomnica.

Anglické pečivo sa s tým našim jednoducho nedá porovnať a jemu bez mučenia chýbalo. Jemné nuansy chutí a tajomné finesy z britskej kuchyne skombinoval so slovenskou múkou a tradičným pečením. Výsledok je viac než fantastický. Jednoducho na jeden hryz.

Boris Cirjak

Pekár Boris Cirjak - Tatranská Lomnica

Žiadny chlieb nechutí tak dobre, ako keď ho robí pekár, ktorý miluje svoje povolanie. Je to náročná práca a náš Boris je v nej viac než skvelý. Vychytať všetky muchy a nálady kvásku si vyžaduje veľa trpezlivosti a skúšania.

Skratka k tomu nevedie. Aj on zbieral skúsenosti a pozoroval ruky skúsených majstrov pekárov v zahraničí, aby sa po pár rokoch múdrejší vrátil a potešil svojimi múčnymi kúskami návštevníkov Tatier a Popradu, odkiaľ pochádza.

Pekár Boris Cirjak - Tatranská Lomnica

Voľné pracovné pozície

Nenašli sa žiadne pracovné ponuky

Spravte si chúťky na našom instagrame

🍭Milé deti, sme na váš deň pripravení. Ku každému nákupu dostane zajtra každé dieťa jedno vynikajúce lízatko, ktoré si pre vás pripravili naše šikovné cukrárky. 

Tešíme sa na vás v Tatranskej Lomnici a v OC Forum v Poprade!💛
Dopriať si zákusok alebo kúsok torty je v Kuszmannovom bazári povinná jazda, preto nechajte kalorické tabuľky pre istotu doma 💛🧁

#remeselnacukraren #kuszmannovbazar #vysoketatry
My vieme,

cena nášho chleba je vyššia v porovnaní s chebom, ktorý kúpite v bežnom potravinovom reťazci. Existuje však niekoľko dôvodov, prečo je kváskový remeselný chlieb zvyčajne drahší v porovnaní s bežným chlebom. 

Viac sa dozviete vo videu 💛

#remeselnapekaren #kvaskovychlieb #pekaren #kuszmanovbazar
Máj je mesiac, kedy sa láska zdá byť všade okolo nás 💛 Preto sme do našej ponuky koláčov opäť zaradili obľúbený zákusok pre dvoch: P.S.: milujem ťa!

Koho by ste na zákusok pozvali? Označte v komentári! 

Dostupné v Tatranskej Lomnici aj v OC Forum Poprad.

#kuszmannovbazar
Ktorý croissant je váš najobľúbenejší? 💛

#pekarenkuszmannovbazar #remeselnapekaren #vysoketatry #poprad
🫐 Už ste ochutnali našu novú čučoriedkovú tartaletku? Čo na ňu vravíte? 

#pekarenkuszmannovbazar